Chata Leština u Strmilova

Dispozice dřevostavby – 2 + KK s terasou, pro 2 - 3člennou rodinu.

Chata Leština u Strmilova

Tvar bungalovu – dům obdélníkového půdorysu se sedlovou střechou.

  • zastavěná plocha domu – 49,6 m2
  • užitná plocha domu – 40,2 m2

Tato dřevostavba nahradí stávající dřevěnou nezateplenou chatu, která je situována v příjemném prostředí nedaleko rybníka Komorník. Dispoziční řešení splní dostatečné zázemí pro rekreaci 2 až 3 osob. Nenáročný provoz umožňuje navíc celoroční pobyt. Prostor obývacího pokoje spojený s kuchyňským koutem je zpřístupněn též ze zahrady. Dále jsou zde ložnice, koupelna a zádveří.

Vytápění je řešeno krbovými kamny.
Dřevostavba je postavena v difusně uzavřené konstrukci.

  • Chata Leština u Strmilova
  • Chata Leština u Strmilova
  • Chata Leština u Strmilova
  • Chata Leština u Strmilova

REFERENCE OD INVESTORA DŘEVOSTAVBY

Vážený pane jednateli,

dovolte mi ještě jednou touto cestou poděkovat za dokonale provedenou stavbu naší chaty v chatové osadě Leština u Strmilova.

Stavební společnost jsme vybírali velice pečlivě, ze sedmi firem zabývajících se stavbami dřevostaveb, a časem, v průběhu realizace stavby, se ukázalo, že jsme vybrali nejlépe, jak jsme mohli.

Všem potenciálním zájemcům o realizaci dřevostavby můžeme vřele, z vlastní zkušenosti a spokojenosti, doporučit společnost Metio s.r.o., a to především vzhledem k její profesionalitě, ochotě, rychlosti v řešení jakýchkoliv požadavků a vstřícnosti.

Prosíme o zveřejnění našeho poděkování na Vašich internetových stránkách a v případě zájmu Vašich budoucích klientů jsme ochotni sdělit jim naše zkušenosti a doporučení.

S poděkováním manželé Mátlovi.

Metio – dřevostavby rodinných domů na klíč